בגלל הקורונה: אמזון ביטלה את משלוח החינם לישראל

החל מהבוקר לא ניתן להזמין מוצרים לארץ מאמזון ארה”ב במשלוח עד הבית בחינם. אמזון החלה להציע משלוח חינם לישראל בנובמבר 2019 – בקנייה מעל 49 דולר של מוצרים נבחרים. כמו כן, חלק גדול של המוצרים נחסם למשלוח לישראל. הסיבה: משבר נגיף הקורונה.

בגלל הקורונה – אין יותר משלוח חינם מאמזון ארה”ב לישראל: אמזון ביטלה הבוקר (שבת) לישראלים את המשלוח החינמי עד הבית בקנייה מעל 49 דולר. מדובר במכה קשה לדואר ישראל ולחברות שילוח נוספות שעובדות עם אמזון וגם לצרכנים ישראלים רבים שהחלו לקנות באופן קבוע באתר. יצוין כי למרות שהכיתוב “המוצר זכאי למשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר” נעלם מכל המוצרים הרלוונטיים, העמוד שמודיע על משלוח חינם לישראל עדיין מופיע באתר, מה שמעורר ספקולציות שמדובר בבאג.
החברה החלה להציע משלוח חינם לארץ מנובמבר 2019, במה שנראה בתחילה כמבצע, אך התברר כהטבה קבועה. המשלוח עד הבית ללא עלות היה תקף לגבי מוצרים רבים, אך לא לגבי כל מה שנמכר באמזון ארה”ב. הוא הביא לעלייה תלולה בקניות של ישראלים דרך האתר. בנוסף, נראה שחלק גדול מהמוצרים כבר לא נשלח לישראל.

 

הכתבה פורסמה במקור באתר Ynet
×  דיווח על בעיה בדיל

  תגיות:

  נשמח לשמוע את דעתכם

  השאר תגובה

  ניתן להגיב ללא הרשמה.
  חובה למלא שם וכתובת מייל תקינה על מנת לקבל מענה. (אנחנו מתחייבים לא לשלוח לכם ספאם).

  עדיף להירשם לאתר (בחלק העליון הימני באתר) על מנת להגיב בקלות, לשמור ולעקוב אחרי מוצרים.


  * רישומכם לאתר אינו מהווה הסכמה לשלוח לכם ספאם. (כן תקבלו התראה במייל כשעונים לתגובה שלכם אך זה ניתן לביטול. ברישומכם אתם לא נותנים שום הסכמה שנשלח לכם דואר פירסומי)
  * אנחנו לעולם לא נעביר את המייל שלכם לאף אחד אחר.
  * אתם יכולים להיות אנונימים! ברישומכם ניתן לבחור שם משתמש כרצונכם, תמונה כרצונכם (אם בכלל), השליטה המלאה בידכם!

  error:
  QuickBuy
  הרשמה
  איפוס סיסמא