סט ריחני שמן נקי לבית

שמורנשמרנמחק 0

P&J סט ריחני שמן נקי לבית | עשב לימון, כותנה טרייה, וטרי, אלוורה, במבוק, נרות כתומים להכנה, ניחוחות טריים, ציוד להכנת סבון, מפזר

 • שימושים בשמן: מיועד אך לא מוגבל לניחוחות נרות להכנת נרות (במיוחד עובד היטב עם הכנת נרות שעוות סויה), ריחות שמן מפזר, ריחות רעננים, שמנים לכביסה, ציוד להכנת סבון, ריחות סליים, שמנים לעור, שמן בושם, תכשירי אמבטיה וגוף, פצצות אמבטיה ועוד הרבה עשה זאת בעצמך חיוניים.
 • נעשה קל: בקבוקי צל ענבר עם מכסי טפטפת יורו קלים. בין אם אתם מכינים נרות, יוצרים רעננות לרכב או מחפשים את הדברים החיוניים בקיץ הבא. כל ניחוח שמן ניחוח מוכן לכל מלאכה.
 • דירוג פרימיום: שמני ניחוחות P&J מרוכזים מאוד בניחוח חזק. עם יותר מ-30 שנה בתעשייה, נוסחאות משופרות אלה פותחו על ידי הבשמים המוסמכים על ידי IFRA שלנו. השמנים שלנו בטוחים ואידיאליים לכל בית.
 • ללא אכזריות: עם מעל 150 שמנים שונים הנעים בין בקבוקי 10 מ"ל, 30 מ"ל ו-100 מ"ל, אנו גאים שכל ארומה נטולת אכזריות וללא פתלטים. כמו כן ממקור ומיוצר בארה"ב. נקודות פלאש >202
 • ערכת Clean Home כוללת: אוסף זה כולל 6 – 10 מ"ל שמנים ריחניים באיכות פרימיום שנשלחים אליכם בקופסת מתנה יפה. מתנה משמעותית לגברים ונשים כאחד בין אם אתם משתתפים ביום הולדת, חגיגת חתונה או מסיבת חנוכת בית.

https://amzn.to/3wIFIEB

שתפו אותנו
×  דיווח על בעיה בדיל
     

  נשמח לשמוע את דעתכם

  השאר תגובה

  ניתן להגיב ללא הרשמה.
  חובה למלא שם וכתובת מייל תקינה על מנת לקבל מענה. (אנחנו מתחייבים לא לשלוח לכם ספאם).

  עדיף להירשם לאתר (בחלק העליון הימני באתר) על מנת להגיב בקלות, לשמור ולעקוב אחרי מוצרים.


  * רישומכם לאתר אינו מהווה הסכמה לשלוח לכם ספאם. (כן תקבלו התראה במייל כשעונים לתגובה שלכם אך זה ניתן לביטול. ברישומכם אתם לא נותנים שום הסכמה שנשלח לכם דואר פירסומי)
  * אנחנו לעולם לא נעביר את המייל שלכם לאף אחד אחר.
  * אתם יכולים להיות אנונימים! ברישומכם ניתן לבחור שם משתמש כרצונכם, תמונה כרצונכם (אם בכלל), השליטה המלאה בידכם!

  error:
  QuickBuy
  Logo
  הרשמה